Čeština pro Football Manager

Češtinu pro Football Manager stále překládáme!

Header-cestina

Pokud se Vám čeština líbí a chcete nás podpořit, tak více informací zde.

Realizované překlady:

Informace

Důležitou informací je, že komunitní překlad z dílem FMSeries vychází z překladu pro FM21. Tento překlad pomáhal iniciovat a hlavně jej vedl majanek, za což mu patří velký dík. A přestože se naše cesty rozešly, můžeme na překladech pracovat paralelně. Což je možné díky licenci Creative Commons, pod kterou byla společná čeština pro FM21 vydána.

Další verze (včetně zpětného dokončení češtiny pro FM20) již vycházejí plně v naší režii, a s výjimkou textů pro FM21, se jedná o zcela původní práci. Aby byly dodrženy licenční podmínky, jsou všechny naše češtiny vydány pod licencí CC.

CC-icon

Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 4.0 Mezinárodní License (CC4.0 BY-NC-ND).

Aktualizace

Aktualizace českých překladů probíhají průběžně, vždy pro aktuální ročník a to až do vydání ročníku nového. Poté se již soustředíme plně na překlad nového ročníku hry, ale zásadní chyby (resp. balík chyb) po částech opravujeme i zpětně pro alespoň jednu verzi hry. Například, když je aktuální verze hry FM24, věnujeme veškerou energii jejímu překladu a následně opravám chyb pro tuto verzi. Ve zbylém čase pak opravy zpětně implementujeme a zveřejníme i pro verzi FM23. Starší verze češtiny však dále aktualizovány nejsou!